+ 420 596 125 484 mwdias@mwdias.com
cs

Kariéra

MW-DIAS, a.s. je největší úklidových společností Moravskoslezského kraje a patří mezi největší v ČR. Neustále sledujeme vývojové trendy, investujeme do moderního technologického vybavení a profesního rozvoje našich zaměstnanců.

Uklízeč/uklízečka

Naše společnost provádí stálý nábor nových pracovníků na pozici úklidového pracovníka.

Nabídka práce v regionech: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Rožnov pod Radhoštěm, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Rychnov nad Kněžnou, Jihlava.

Práce je vhodná pro ženy/muže, invalidní důchodce, studenty nad 18 let, starobní důchodce.

Náplň práce:

* jedná se o strojový či manuální úklid, dle daného úseku

* úklid výrobních a administrativních prostor, úklid nemocničních prostor.

Směnnost: dle daného úseku.

* na 4 - 6 hod./den - zkrácený úvazek, vhodný zejména pro OZP/ZTP

* na 8 - 12 hod./den - plný úvazek

* víkendové brigády pro studenty

Nabízíme:

* dlouhodobou stabilitu, práci v příjemném kolektivu

* práci na hlavní pracovní poměr a dohodu o provedení práce

Požadujeme:

* zodpovědnost za odvedenou práci

* samostatnost

Nástup možný: ihned/dohodou.

Pokud projevíte zájem o námi nabízenou pracovní pozici, kontaktujte nás.

Budeme se těšit na Vaše reakce. :)

Odeslat životopis

Zaujala Vás naše nabídka?

Pokud ano, vyplňte, prosím, náš formulář pro uchazeče.

Zajímá Vás pro koho pracujeme? Napište si o referenční list.

Formulář pro uchazeče

Hlásím se na pozici:*
Jméno:*
Příjmení:*
Telefon:*
Životopis:*
Nahrát
Průvodní dopis:*
Nahrát
Varování